Clubkampioenschappen

ClubkampioenschappenTennis / Padel & Clubfeest 2023

Afgelopen zaterdag was het dan zover, de finaledag van de clubkampioenschappen 2023. Met voor het eerst padel op het programma! Na drie
weken poulewedstrijden en halve finales werden over maar liefst 11 categorieën de finales afgewerkt. Een heerlijk najaarszonnetje zorgde voor een lekker
sfeertje, leuk tennis en padel en bovendien veel publiek rondom de banen. 

Leuk was weer dat de finales werden gecombineerd met het clubfeest, waardoor de avond werd voortgezet in het paviljoen en onder het genot van een hapje en een drankje nog lang werd nagekletst. 

Wij bedanken alle deelnemers en vrijwilligers voor een geslaagd toernooi en een leuk clubfeest!

Uitslagen finales clubkampioenschappen zaterdag 7 oktober 2023

17:00u Heren dubbel padel                                         
Rik Hermans                 /    Frank Vosters                                  2-6  4-6
Mark Faes                     /    Helmuth v Puijenbroek

17:00u Dames dubbel padel                                                                      
Angelique Michiels      /    Annie Bruininx                                  6-4  6-7  6-2
Simone de Leeuw        /    Marian v Gompel

19:15u Gemengd dubbel padel                                                                 
Joost Fiers                   /    Huub Jansen                                    6-3  6-1
Angelique Michiels       /   Ingrid Kerkhofs

17:00u Heren enkel 5  tennis                                                                                
Roel Lavrijsen              /    Remco Oversier                                6-4  6-2

19:00u Heren dubbel 5 tennis                                                                             
Mark Mans                      /    Twan Lavrijsen                              1-6  2-6
Krijn Mulder                    /    Ralf Lavrijsen

17:00u Dames dubbel 6                                                                               
Conny Lavrijsen            /    Yvonne Huijbregts                            6-0  6-3
Chloe Bollen                  /    Karin Oversier

19:00u Gemengd dubbel 6                                                                         
Karin Oversier               /    Judith Timmermans                         6-2  6-2
Remco Oversier             /    Erik Timmermans

19:00u Heren enkel 7                                                                                   
Twan Verhagen              /   Jimmy v Schayk                               6-0  6-0

19:00u Heren dubbel 7                                                                              
Patrick v Veldhoven       /   Fred Moeskops                                 6-2  6-2
Jan Vosters                    /   John de Bont

19:00u Dames dubbel 7                                                                           
Sjannie Jansen               /    Anja vd Velden                                Opgave
Ine v Veldhoven             /    Els Jansen

17:00u Gemengd dubbel 7                                                                       
John de Bont                     /    Marc Sanders                                 4-6  3-6
Anja vd Velden                  /    Carola Sanders

 
 
Voor de fotoimpressie van de clubkampioenschappen & Clubfeest 2023, klik je HIER. (voor DIAVOORSTELLING, klik rechts boven op 3 puntjes, vervolgens kies je voor DIAVOORSTELLING)