Onthulling Fred Moeskops Pad

Op zondagmiddag 17 mei 2026 vond bij het paviljoen van LTC de Kemphanen de onthulling plaats van het ‘Fred Moeskops Pad’. Ruim 50 leden, familieleden en andere betrokkenen waren aanwezig bij dit memorabele moment om stil te staan bij de bijzondere betekenis van Fred Moeskops voor de vereniging.

Na de ontvangst met koffie en een zoete traktatie sprak voorzitter Henk Schirris de aanwezigen toe. In zijn woorden stond hij stil bij het overlijden van erelid Fred Moeskops op 14 november 2025 en zijn jarenlange inzet als onmisbaar manusje-van-alles binnen LTC de Kemphanen. Daarnaast meldde Henk Schirris dat het bekende ‘Vroege Vogel’-toernooi voortaan de naam van Fred Moeskops zal dragen.
Aansluitend volgde de officiële onthulling van het straatnaambord ‘Fred Moeskops Pad’ bij het paviljoen door Annelies Moeskops en dochter Linda.

Met deze blijvende herinnering eert de vereniging een vrijwilliger die van grote waarde is geweest voor LTC de Kemphanen. De middag werd in passende sfeer afgesloten met een drankje in paviljoen De Hut onder het motto: “nog inne dan”.

Voor de foto-impressie klik je HIER.

Bestuur LTC de Kemphanen