Padelbanen 3+4 gaan er komen…..!

Uitbreiding padelbanen voor LTC de Kemphanen definitief goedgekeurd!

Goed nieuws voor alle padelliefhebbers in de Kempen! Tijdens de raadsvergadering van dinsdag 11 maart heeft het college van B&W van de gemeente Reusel-De Mierden definitief groen licht gegeven voor de aanleg van twee extra padelbanen bij LTC de Kemphanen.

De nieuwe banen, geleverd door SkyPadel, worden binnenkort gerealiseerd. De grondwerkzaamheden zijn al in volle gang en worden in eigen beheer uitgevoerd. Als alles volgens planning verloopt, beschikt onze club bij haar 50-jarig jubileum in mei 2025 over maar liefst vier padelbanen!

Met deze uitbreiding zetten we een mooie stap in de verdere groei van padel binnen onze bruisende vereniging. We kijken ernaar uit om nóg meer leden te verwelkomen op onze nieuwe banen!

De padelcommissie